Sleva 10% od 3000.-Kč (120€) pro registrované | Doprava zdarma od 1000.-Kč (40€) pro všechny

Housenice čínská - cordyceps sinensis 120 kapslí

100% bio - organic 120 kapslí
Značka: Houbičky.eu
ZDARMAZDARMA
Housenice čínská - cordyceps sinensis 120 kapslí
1 030 Kč 1 030 Kč / 120 ks
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Mimořádný BIO přípravek z Housenice čínské - cordyceps sinensis ve formě práškových kapslí

Náš Cordyceps sinensis je jedním z mála kultivovaných (ve stejných podmínkách jako v původním prostředí) s DNA profilem přesně odpovídajícím profilu divokého Cordycepsu.

Houba Cordyceps, vědecky známá jako Cordyceps sinensis, je jedinečná a fascinující houba, která roste na larvách hmyzu. V tradiční čínské medicíně se používá po staletí a věří se, že má různé zdravotní přínosy, jako je zvýšení energie, zlepšení sportovního výkonu a podpora imunitního systému. (..více v celém popisu produktu)

 • ☝️Housenice čínská duální tekutý extrakt ZDE
 • Rozdíl mezi práškem a extraktem vysvětlen ZDE

 

 • Certifikovaný organický doplněk stravy v BIO kvalitě
 • Vyrobeno v ČR ze suroviny vyrobené v Rakousku
 • Vhodné pro děti od 3 let
 • Bez laktózy, bez lepku, Vegan
 • 100% přírodní a bezpečný produkt
 • Jasný a průkazný původ suroviny (hub) - Rakousko
 • Na trhu již od roku 2012
 • Garance vrácení peněz
 • Ověřené recenze zákazníků ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO Práškové kapsle z Housenice čínské 120 kapslí.

OBSAH KAPSLE: 
300 mg prášku z organických hub, 75 mg tobolky z rostlinné celulózy
Užívejte 2krát denně 2 nerozkousané kapsle zapít vodou. (ideálně 30 min. před jídlem)
 
Kapsli lze otevřít a její obsah vysypat do nápoje. 
 

Obsahuje všechny složky Cordyceps sinensis v přirozené koncentraci a složení. Po sklizni jsou houby šetrně vysušeny (při teplotě pod 35 ° C) a poté rozemlety na ultrajemnou velikost. Tato technika je také známá jako „shellbroken process“. To znamená, že buněčné stěny jsou rozbity. To je nutné, protože houby mají velmi tvrdé buněčné stěny skládající se z chitinu, který lidské tělo nedokáže zpracovat. Proto je tento speciální proces zpracování důležitý, aby tělo mohlo absorbovat veškerý žádoucí obsah houby. Pokud použijete houbový prášek, získáte celé spektrum Cordyceps sinensis.

Houba Cordyceps je neuvěřitelně energetická houba díky své schopnosti zvyšovat produkci ATP prostřednictvím prekurzorových sloučenin, jako je adenosin a kordycepin. ATP je sloučenina, která dodává našim buňkám energii. Proto se Cordyceps doporučuje, pokud jde o fyzickou výkonnost*. V TČM se Cordyceps používá také při problémech souvisejících s plícemi, jako je astma nebo dokonce sezónní alergie.

Účinky dle TCM:
Chrání před virovými a bakteriálními infekcemi, blahodárně působí na pokožku, zpomaluje proces stárnutí, léčí alergie, ekzémy, akné, pomáhá při úzkosti, zlepšuje náladu a navozuje pocit pohody, používá se při nadměrném vystavení stresu a zlepšuje psychickou odolnost, reguluje krevní tlak, používá se při léčbě nádorových onemocnění, tlumí následky ozařování a chemoterapie, ředí krev - NEUŽÍVAT zároveň s léky na ředění krve!, léčí srdeční arytmii, ochraňuje funkci ledvin a jater, používá se při zánětlivých onemocnění, léčí cirhózu, žloutenku, glomerulu ledvin, odstraňuje močovinu z těla, zvyšuje plodnost u mužů, pomáhá léčit deprese, odstraňuje volné radikály, u žen pomáhá regulovat menstruační cyklus, zmírňuje menstruační problémy, reguluje menstruaci, podporuje sexuální výkonnost u mužů a zvyšuje hladinu testosteronu, stimuluje pohlavní orgány, zlepšuje kapacitu plic a zvyšuje energii

Historické využití medicinálních hub Cordyceps

Cordyceps je ve starých čínských lékařských knihách a tibetské medicíně popisován jako poklad. Jedná se o parazitické houby, které se živí hmyzem a mají stovky různých druhů. Tradiční léčitelé doporučovali tuto medicinální houbu jako silné tonikum, protože zlepšuje energii, chuť k jídlu, vytrvalost a odolnost. Nejznámějším druhem cordycepsu je Cordyceps sinensis; nejdražší houba na světě, která stojí přes 20 000 dolarů za kilogram a prodává se téměř výhradně v Asii. Je to vzácná kombinace housenice a houby a vyskytuje se ve vysokých nadmořských výškách na Himálajské náhorní plošině.

Studie na hlodavcích prokázaly, že Cordyceps sinensis může zlepšit funkci mozku ve stáří a aktivity antioxidačních enzymů i sexuální funkce. Tradičně byl Cordyceps vždy doporučován pro starší lidi a rekonvalescenty. Zejména ve stáří dokáže Cordyceps zlepšit absorpci kyslíku, funkci plic a stavy vyčerpání. Také mozek a kardiovaskulární funkce byly výrazně vylepšeny při experimentech s extrakty.
Studie na zvířatech ukázaly, že Cordyceps sinensis inhibuje jaterní fibrózu a pomáhá obnovit funkci jater. V průběhu 90 dnů dokázala Cordyceps sinensis dosáhnout 70% snížení hodnot AST a 64% snížení GGT u 14 pacientů se steatózou. 
Déšť čínských medailí na olympijských hrách v 90. letech vzbudil velký zájem o charakteristické účinky zvyšující výkon Cordyceps. Rok 1996 byl u Cordyceps sinensis a blízký příbuzný, C. militaris, provedli studii maratonských běžců a zjistili sportovní vylepšení u 71% účastníků. Studie na starších lidech ukázala významné zlepšení energetické rovnováhy a schopnosti absorpce kyslíku. 
Cordyceps sinensis se tradičně používá jako lék na poruchy sexuální sexuální aktivity mužů nebo žen a libida. V pokusech na zvířatech bylo jasně vidět, že Cordyceps zvýšil hladinu mužských pohlavních hormonů a zvýšil kvalitu a počet spermií. Pozitivní účinek na produkci steroidů lze prokázat in vitro.O houbě:

Rozšíření a přirozené prostředí v přírodě:
Roste výhradně na housenkách rodu Thitarodes na náhorních plošinách Tibetu mezi 3 000 a 5 000 m.

Použití:
léčivá houba

Vědci naší doby analyzovali její složky a potvrdili řadu účinků. Kromě vitamínů a stopových prvků obsahuje housenice také esenciální aminokyseliny a vysoce kvalitní polysacharidy. Navíc díky látkám jako cordycepin, ophicordin a galactomannan je tato houba neuvěřitelně zajímavá. Sportovci ji také používají, protože není zakázána jako doping. Sportovci v asijské kulturní oblasti používají Cordyceps již dlouhou dobu ke zvýšení energie a vytrvalosti. V roce 1993 bylo stejným týmem na čínských státních šampionátech v Pekingu překonáno pět světových rekordů v běžeckých sportech. Na otázku novinářů Ma Junren, trenér tohoto týmu, odhalil, že jeho sportovci získali svou sílu a vytrvalost z houby Cordyceps.
Účinky těchto hub, které jsou zajímavé pro člověka, jsou dokumentovány v čínských bylinných knihách starých až 2 000 let. Druhy Cordyceps, zejména C. sinensis a C. militaris, mají posílit životní energii „Qi“.
Genetický profil našeho Cordycepsu přesně odpovídá profilu divočiny a je chován za podmínek, které také nachází ve svém přirozeném prostředí.

Produkt vznikl ve spolupráci s těmito partnery:

Bild6.jpe 

Mikrobiologickým ústavem
Univerzity v Innsbrucku, Rakousko
Kontakt: Univ.-Prof. Dr. Ursula Peintner

Farmaceutickým ústavem / Farmakognonosií
a Centrem pro molekulární biologie Innsbruck,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: A. Univ.-Prof. Dr. Judith M. Rollinger

botanickým institutem tje,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: Mag. Cäcilia Lechner Pagitz

logo_mrca

MRCA Mushroom Research Center Austria GmbH

ADSI_logo

Austrian Drug Screening Institute GmbH

 header_top_logo_uniwien

Cell Imaging and Ultrastructure Research University ve Vídni, Rakousko Kontakt: Ao Univ. Prof. Dr. Irene Lichtscheidl

CE_cemit_UT_4C_klein

Cemit Center of Excellence in Medicine a IT GmbH

Upozornění 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Při těhotenství, kojení, užívání léků se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete přípravek používat. Podávání dětem do 3 let doporučujeme konzultovat s lékařem.

Evropská legislativa nám bohužel zakazuje uvádět na našem webu informace o léčivých účincích produktů z vitálních hub. 

Informace o účincích vitálních hub včetně provedených lékařských studií jsou volně přístupné na internetu. Použijte internetové vyhledavače a nebo se mrkněte na náš facebook, kde se Vám snažíme tyto produkty více přiblížit. :o) 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.35 kg
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 4.12.2023
Kupovala jsem pro dceru, je spokojená.
5
BS Avatar autora | 1.11.2023
Jsem velmi spokojena, a pokud by byla množstevní sleva, brala bych jen od Vás, jediná vada na kráse je cena. Jsem žena také s více chronickými problémy, i když nejsou fatální, tak věřím, že pravidelné užívání těchto výrobků se zdraví upraví tak, že právě chemické léky bude možno vysadit. Za prvné, ani nejsou a hrozí, že výpadky léků budou opakovaně, za druhé na rozdíl od houbiček škodí zdraví, a za třetí, činí nás to závislými na léky a to nechci, kvůli lékařské a lékové politice. .........
5
M Avatar autora | 9.5.2022
Cordyceps je pecka! Z počátku jsem byla lehce skeptická nad opěvovanými účinky této houby, ale objednala jsem si ji a teď (po cca půl roce užívání) už vím, že to bylo to nejlepší, co jsem pro své tělo a zdraví mohla udělat. Cítím se ve svém těle mnohem lépe - a to nejen fyzicky, ale i psychicky. Doporučuji opravdu všem!
5
G Avatar autora | 7.3.2022
Bomba to vřele doporučuji tento produkt opravdu funguje a pomáhá. Jsem žena s honbě nemocemi a opravdu nebojte se používat tyto skvělé Houbičky. Jsou to nejlepší na trhu Bio Houbičky. Zlepšila se mi psychika jsem v takové pohodě a doporučuji to i na jiné nemoci. Ano léky chemické se musí brát, ale brala jsem Antidepresiva 300 mg a díky Hosenice Čínské čili CORDYCEPS beru už jen 150 mg Antidepresiva Aurorix. A děkuji týmu Houbiček. Ať máte hodně spokojených klientů. Se srdečnym pozdravem Gabriela Nohavicova :-)????
5
JB Avatar autora | 23.12.2021
Velice kvalitní přípravek. Doporučit mohu
5
J Avatar autora | 30.3.2021
Tak to je velkej mazec. Silně doporučuji
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora imunita 21.3.2023 09:22
Dobrý den, mám dotaz na podávání medicinálních hub dětem. Mám dceru, 9 let, která je poslední 2 roky často nemocná. Záněty průdušek, rýmy, bolesti hlavy. Hledám něco na posílení imunity. Také by mě zajímalo, zdali se dají kombinovat dva druhy kapslí dohromady. Předem velmi děkuji za odpověď. Pěkný den
Odpovědět
MS Avatar autora 23.5.2023 08:54
Dobrý deň chcela by som sa spýtať či ste dostali aj odpoveď na Vašu otázku. Ďakujem

Pro výrobu našich produktů používáme pouze a jedině surovinu od rakouského výrobce Tyroler Glückspilze®

Výroba probíhá na území ČR v BIO certifikované laboratoři.