Z DŮVODU DOVOLENÉ BUDOU OBJEDNÁVKY ZADANÉ OD STŘEDY 15.5.2024 DO NEDĚLE 19.5.2024 ODESLANÉ V PONDĚLÍ 20.5.2024. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ :O) Sleva 10% od 3000.-Kč (120€) pro registrované | Doprava zdarma od 1000.-Kč (40€) pro všechny

Proč my/Kdo jsme

POZOR!

 • Většina levných produktů na trhu jsou jen rozemleté houby. Nejsou tedy vyráběny metodou "shellbroken process". Tudíž není proražena chitinová buněčná stěna houby a tělo není schopno zpracovat veškeré účinné látky v houbě obsažené.
 • nebo surovina, ze které jsou vyrobeny nemá jasně doložitelný původ a potřebnou kvalitu.

PROČ MY?

 • U produktů z hub je kvalita, čistota, původ a přirozený podíl účinných látek, které houby obsahují velice důležitá.
 • Nabízíme Vám vysoce kvalitní alternativu produktů z vitálních hub, běžně se vyskytujících na trhu.
 • Vyrobeno pouze ze zdravé části hub (primordia+mycelia - tam kde je to vhodné).
 • Houby pro naše přípravky jsou pěstovány v přísných a dokonalých podmínkách přizpůsobených jejich přirozenému prostředí. (V přirozeném prostředí do sebe mohou houby "natáhnout" nežádoucí látky z ovzduší nebo půdy.)
 • Přípravky z vitálních hub, které Vám nabízíme jsou naprosto bezpečné, nejsou známy žádné nežádoucí interakce s užívanými léky a jsou 100% přírodní.
 • Naše produkty jsou výhradně v BIO kvalitě, bez genetické modifikace, těžkých kovů, toxických nebo jiných, pro organismus škodlivých látek.
 • Výjimečný způsob zpracování zdrojové suroviny zaručuje maximální využitelnost účinných látek výsledných produktů, které Vám nabízíme.

Kapalné dvojité extrakty (zvýšený obsah polysacharidů)

 • Naše kapalné dvojité extrakty se vyrábějí pomocí jedinečného, ​​speciálně vyvinutého extrakčního procesu. Tato nová výrobní technologie odlišuje naše výrobky od všech běžných standardních doplňků z vitálních hub na trhu. Pomocí této nové technologie je poprvé možné z houby extrahovat všechny organické a neorganické sloučeniny a koncentrovat je v kapalné formě. Výsledkem je holistický přípravek nejvyšší kvality.
 • Tyroler Glückspilze® vyrábí cenné produkty z hub v nejlepší BIO kvalitě pro potravinářský sektor. Sortiment zahrnuje vitální houby jako doplněk stravy z Rakouska. Výroba probíhá v přísně kontrolované bio kvalitě v čisté kultuře v Tyrolsku. Používají pouze suroviny pocházející z bio zemědělství, převážně od regionálních dodavatelů. Rozmanitost a kvalita produktů jsou v Evropě jedinečné.

V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV DOTAZU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA TELEFONU: +420 736 138 238 (Po - Ne od 9:00hod. do 18:00hod.)

KDO JSME?

Jsme hrdí na to, že se nám podařilo získat výhradní zastoupení společnosti MPC Mushroom Production Center LCCkterá vyrábí své produkty z medicinálních hub pod obchodní značkou Tyroler Glückspilze®

Jsme přesvědčeni, že Vám nabízíme vysoce kvalitní produkty... to říká každý že?

My si ale za tímto tvrzením pevně stojíme. Můžeme to s klidným svědomím tvrdit, protože jsme sami hledali v nepřeberném množství nabídek a různých dostupných produktů něco, čemu můžeme opravdu věřit a co můžeme bezpečně podávat i našim dětem.

Naše produkty máme vyzkoušeny přímo na sobě a svých blízkých. Jsme naprosto spokojeni a produkty užíváme.

Jsme malá rodinná firma a k houbičkám přistupujeme poctivě, s láskou a respektem.

Nemáme nastaveny klasické marketingové strategie například použitím známých osobností, které vychvalují naše produkty. Přijde nám nevhodné z Vás dělat hlupáky. I když od nás známé osobnosti nakupují :o) - je to snad měřítko kvality? Nemyslíme..

My jednoduše víme, že naše produkty jsou tím, čím mají být - naprosto bezpečným a vysoce kvalitním přípravkem, který není nikterak ošizen. Prodej našich přípravků není naše primární obživa a tak k tomu přistupujeme velice poctivě bez vidiny vysokých zisků.

Jednoduše Vám chceme nabídnout vysoce kvalitní alternativu k již zaběhnutým produktům, které najdete na trhu.

Nejsme ani terapeuty tradiční čínské medicíny, ale troufáme si Vám s ledasčím poradit a podat vám relevantní informace o našich produktech. V současné době se nám rýsuje velice zajímavá spolupráce právě s terapeuty tradiční čínské medicíny a předními mykology. Chceme Vám totiž v budoucnu nabídnout ucelený komplex služeb.

Už nyní můžete využít služby mykoterapeutky, se kterou spolupracujeme. Jedná se o ON-LINE konzultaci. Více zde: https://www.houbicky.eu/on-line-konzultace-30-minut/

Budeme rádi když vyzkoušíte naše produkty a dáte nám zpětnou vazbu.

Přejeme Vám všem pevné zdraví!

Tým houbičky.eu (Franta, Verča, Emmička a Sebík)