Proč my/Kdo jsme

PROČ MY?

Vítejte, dovolujeme si Vám nabídnout vysoce kvalitní alternativu produktů z vitálních hub běžně se vyskytujících na trhu.

Vitální houby obsahují látky, které velice významně posilují přirozenou obranyschopnost organismu.

Kromě jiných významných látek, které vitální houby obsahují, se jedná o tzv. glukany neboli polysacharidy. Glukany z vitálních hub jsou deklarovány jako jedny z nejúčinnějších. 

Přípravky z vitálních hub, které Vám nabízíme jsou naprosto bezpečné, nejsou známy žádné nežádoucí interakce s užívanými léky a jsou 100% přírodní.

Naše produkty jsou výhradně v BIO kvalitě, bez genetické modifikace, těžkých kovů, toxických nebo jiných, pro organismus škodlivých látek.

Výjimečný způsob zpracování zdrojové suroviny zaručuje maximální využitelnost účinných látek výsledných produktů, které Vám nabízíme.

Naše kapalné extrakty se vyrábějí pomocí jedinečného, ​​speciálně vyvinutého extrakčního procesu. Tato nová výrobní technologie odlišuje naše výrobky od všech běžných standardních doplňků z vitálních hub na trhu. Pomocí této nové technologie je poprvé možné z houby extrahovat všechny organické a neorganické sloučeniny a koncentrovat je v kapalné formě. Výsledkem je holistický přípravek nejvyšší kvality.

Tyroler Glückspilze® vyrábí cenné produkty z hub v nejlepší BIO kvalitě pro potravinářský sektor. Sortiment zahrnuje vitální houby jako doplněk stravy z Rakouska. Výroba probíhá v přísně kontrolované biokvalitě v čisté kultuře v Tyrolsku. Používají pouze suroviny pocházející z bio zemědělství, převážně od regionálních dodavatelů. Rozmanitost a kvalita produktů jsou v Evropě jedinečné.

V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV DOTAZU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA TELEFONU: +420 736 138 238 (Po - Ne od 9:00hod. do 18:00hod.)

KDO JSME?

Jsme lidé, kteří Vám nabízí to nejlepší... to říká každý že?

My si ale za tímto tvrzením pevně stojíme. Můžeme to s klidným svědomím tvrdit, protože jsme sami hledali v nepřeberném množství nabídek a různých dostupných produktů něco, čemu můžeme opravdu věřit. Naše produkty máme vyzkoušeny přímo na sobě a svých blízkých. Jsme naprosto spokojeni.

Na trhu jsme působili již dříve a sklízeli jsme velké pochvaly od uživatelů našich produktů. Jen nás postupem času zlikvidovala silnější konkurence (a my víme která) udáním na Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci, která shledala, že uvádíme na našich internetových stránkách informace, které mohou odkazovat na případné léčivé účinky našich produktů. A tyto informace se opravdu na stránkách, kde se prodávají jakékoliv doplňky stravy uvádět nesmí. Evropská komise toto zdůvodňuje tím, že by se mohlo jednat o zavádějící informace, které budou klamat spotřebitele. Každý rozumně uvažující člověk ale pochopí, že vítr vane z jiné strany :o). Situaci jsme napravili, ale byla nám stanovena pokuta v tak vysoké výši, že jsme museli na čas odejít z trhu....No, už nebudeme plakat a jedeme dál. Takový je bohužel život a boj v tržním prostředí je nekompromisní. Nyní jsme ale zpět a v plné síle :o)

Nejsme velká firma a nemáme nastaveny klasické obchodní strategie například použitím známých osobností, které vychvalují naše produkty. Přijde nám nevhodné z Vás dělat hlupáky. My jednoduše víme, že naše produkty jsou tím, čím mají být - naprosto bezpečným a vysoce kvalitním přípravkem, který není nikterak ošizen. Prodej našich přípravků není naše primární obživa a tak k tomu přistupujeme velice poctivě bez vidiny vysokých zisků. Jednoduše Vám chceme nabídnout alternativu k již zaběhnutým produktům, které najdete na trhu.

Nejsme ani terapeuty tradiční čínské medicíny, ale troufáme si Vám s ledasčím poradit a podat vám relevantní informace o našich produktech. V současné době se nám rýsuje velice zajímavá spolupráce právě s terapeuty tradiční čínské medicíny a předními mykology. Chceme Vám totiž v budoucnu nabídnout ucelený komplex služeb.

Budeme rádi když vyzkoušíte naše produkty a dáte nám zpětnou vazbu.

Přejeme Vám všem pevné zdraví!

Tým houbičky.eu