Proč my/Kdo jsme

PROČ MY?

 

Nabízíme Vám vysoce kvalitní alternativu produktů z vitálních hub běžně se vyskytujících na trhu.

 

Vyrobeno pouze ze zdravé části hub (primordia). Většina levných produktů na trhu je vyráběna právě jen z mycelia (podhoubí). Mycelium není tak bohaté na účinné látky.

 

Kromě jiných významných látek, které vitální houby obsahují, se jedná o tzv. glukany neboli polysacharidy. Glukany z vitálních hub jsou deklarovány jako jedny z nejúčinnějších. 

 

Přípravky z vitálních hub, které Vám nabízíme jsou naprosto bezpečné, nejsou známy žádné nežádoucí interakce s užívanými léky a jsou 100% přírodní.

 

Naše produkty jsou výhradně v BIO kvalitě, bez genetické modifikace, těžkých kovů, toxických nebo jiných, pro organismus škodlivých látek.

 

Výjimečný způsob zpracování zdrojové suroviny zaručuje maximální využitelnost účinných látek výsledných produktů, které Vám nabízíme.

 

Naše kapalné extrakty se vyrábějí pomocí jedinečného, ​​speciálně vyvinutého extrakčního procesu. Tato nová výrobní technologie odlišuje naše výrobky od všech běžných standardních doplňků z vitálních hub na trhu. Pomocí této nové technologie je poprvé možné z houby extrahovat všechny organické a neorganické sloučeniny a koncentrovat je v kapalné formě. Výsledkem je holistický přípravek nejvyšší kvality.

Tyroler Glückspilze® vyrábí cenné produkty z hub v nejlepší BIO kvalitě pro potravinářský sektor. Sortiment zahrnuje vitální houby jako doplněk stravy z Rakouska. Výroba probíhá v přísně kontrolované biokvalitě v čisté kultuře v Tyrolsku. Používají pouze suroviny pocházející z bio zemědělství, převážně od regionálních dodavatelů. Rozmanitost a kvalita produktů jsou v Evropě jedinečné.

 

V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV DOTAZU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA TELEFONU: +420 736 138 238 (Po - Ne od 9:00hod. do 18:00hod.)

KDO JSME?

Jsme lidé, kteří Vám nabízí to nejlepší... to říká každý že?

My si ale za tímto tvrzením pevně stojíme. Můžeme to s klidným svědomím tvrdit, protože jsme sami hledali v nepřeberném množství nabídek a různých dostupných produktů něco, čemu můžeme opravdu věřit. Naše produkty máme vyzkoušeny přímo na sobě a svých blízkých. Jsme naprosto spokojeni.

Jsme malá rodinná firma a k houbičkám přistupujeme poctivě, s láskou a respektem.

Nemáme nastaveny klasické obchodní strategie například použitím známých osobností, které vychvalují naše produkty. Přijde nám nevhodné z Vás dělat hlupáky. My jednoduše víme, že naše produkty jsou tím, čím mají být - naprosto bezpečným a vysoce kvalitním přípravkem, který není nikterak ošizen. Prodej našich přípravků není naše primární obživa a tak k tomu přistupujeme velice poctivě bez vidiny vysokých zisků. Jednoduše Vám chceme nabídnout vysoce kvalitní alternativu k již zaběhnutým produktům, které najdete na trhu.

Nejsme ani terapeuty tradiční čínské medicíny, ale troufáme si Vám s ledasčím poradit a podat vám relevantní informace o našich produktech. V současné době se nám rýsuje velice zajímavá spolupráce právě s terapeuty tradiční čínské medicíny a předními mykology. Chceme Vám totiž v budoucnu nabídnout ucelený komplex služeb.

Budeme rádi když vyzkoušíte naše produkty a dáte nám zpětnou vazbu.

Přejeme Vám všem pevné zdraví!

Tým houbičky.eu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení