Doprava zdarma od 1000.-Kč, Sleva 10% od 5000.-Kč

Proč my/Kdo jsme

PROČ MY?

  • Nabízíme Vám vysoce kvalitní alternativu produktů z vitálních hub běžně se vyskytujících na trhu.
  • Vyrobeno pouze ze zdravé části hub (primordia+mycelia - tam kde je to vhodné).
  • POZOR! Většina levných produktů na trhu je vyráběna právě jen z mycelia (podhoubí). Mycelium je velmi levné na vypěstování a není tak bohaté na účinné látky.
  • Houby jsou pěstovány v přísných a dokonalých podmínkách přizpůsobených přirozenému prostředí, kde houby v přírodě rostou. (V přirozeném prostředí do sebe mohou houby "natáhnout" nežádoucí látky z ovzduší nebo půdy.)
  • Kromě jiných významných látek, které vitální houby obsahují, se jedná o tzv. glukany neboli polysacharidy.
  • Glukany z vitálních hub jsou deklarovány jako jedny z nejúčinnějších
  • Přípravky z vitálních hub, které Vám nabízíme jsou naprosto bezpečné, nejsou známy žádné nežádoucí interakce s užívanými léky a jsou 100% přírodní.
  • Naše produkty jsou výhradně v BIO kvalitě, bez genetické modifikace, těžkých kovů, toxických nebo jiných, pro organismus škodlivých látek.
  • Výjimečný způsob zpracování zdrojové suroviny zaručuje maximální využitelnost účinných látek výsledných produktů, které Vám nabízíme.

Naše kapalné extrakty se vyrábějí pomocí jedinečného, ​​speciálně vyvinutého extrakčního procesu. Tato nová výrobní technologie odlišuje naše výrobky od všech běžných standardních doplňků z vitálních hub na trhu. Pomocí této nové technologie je poprvé možné z houby extrahovat všechny organické a neorganické sloučeniny a koncentrovat je v kapalné formě. Výsledkem je holistický přípravek nejvyšší kvality.

Tyroler Glückspilze® vyrábí cenné produkty z hub v nejlepší BIO kvalitě pro potravinářský sektor. Sortiment zahrnuje vitální houby jako doplněk stravy z Rakouska. Výroba probíhá v přísně kontrolované biokvalitě v čisté kultuře v Tyrolsku. Používají pouze suroviny pocházející z bio zemědělství, převážně od regionálních dodavatelů. Rozmanitost a kvalita produktů jsou v Evropě jedinečné.

 

V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV DOTAZU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA TELEFONU: +420 736 138 238 (Po - Ne od 9:00hod. do 18:00hod.)

KDO JSME?

Jsme lidé, kteří Vám nabízí to nejlepší... to říká každý že?

My si ale za tímto tvrzením pevně stojíme. Můžeme to s klidným svědomím tvrdit, protože jsme sami hledali v nepřeberném množství nabídek a různých dostupných produktů něco, čemu můžeme opravdu věřit.

Naše produkty máme vyzkoušeny přímo na sobě a svých blízkých. Jsme naprosto spokojeni.

Jsme malá rodinná firma a k houbičkám přistupujeme poctivě, s láskou a respektem.

Nemáme nastaveny klasické obchodní strategie například použitím známých osobností, které vychvalují naše produkty. Přijde nám nevhodné z Vás dělat hlupáky. My jednoduše víme, že naše produkty jsou tím, čím mají být - naprosto bezpečným a vysoce kvalitním přípravkem, který není nikterak ošizen. Prodej našich přípravků není naše primární obživa a tak k tomu přistupujeme velice poctivě bez vidiny vysokých zisků.

Jednoduše Vám chceme nabídnout vysoce kvalitní alternativu k již zaběhnutým produktům, které najdete na trhu.

Nejsme ani terapeuty tradiční čínské medicíny, ale troufáme si Vám s ledasčím poradit a podat vám relevantní informace o našich produktech. V současné době se nám rýsuje velice zajímavá spolupráce právě s terapeuty tradiční čínské medicíny a předními mykology. Chceme Vám totiž v budoucnu nabídnout ucelený komplex služeb.

Budeme rádi když vyzkoušíte naše produkty a dáte nám zpětnou vazbu.

Přejeme Vám všem pevné zdraví!

Tým houbičky.eu (Franta, Verča, Emmička a Sebík)