Sleva 10% od 3000.-Kč (120€) pro registrované | Doprava zdarma od 1000.-Kč (40€) pro všechny

Čaga - Inonotus Obliquus 120 kapslí

Novinka Tip 100% bio - organic 120 kapslí
820 Kč 820 Kč / 120 ks
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.7.2024
Možnosti doručení

Mimořádný BIO přípravek z Čagy - Inonotus obliquus ve formě práškových kapslí

Houba Chaga, vědecky známá jako Inonotus obliquus, je druh houby, která je vysoce ceněna pro své potenciální léčivé vlastnosti, včetně podpory imunitního systému, protizánětlivých účinků a antioxidační aktivity. (..více v celém popisu produktu)

  • Certifikovaný organický doplněk stravy v BIO kvalitě
  • Vyrobeno v Rakousku
  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Bez laktózy, bez lepku, Vegan
  • 100% přírodní a bezpečný produkt
  • Jasný a průkazný původ suroviny (hub) - Rakousko
  • Na trhu již od roku 2012
  • Garance vrácení peněz
  • Ověřené recenze zákazníků ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO Práškové kapsle z Čagy - Inonotus obliquus 120 kapslí.

OBSAH KAPSLE: 
300 mg prášku z organických hub, 95 mg tobolky z rostlinné celulózy. 
Užívejte 2krát denně 2 nerozkousané kapsle zapít vodou. (ideálně 30 min. před jídlem)
 
Kapsli lze otevřít a její obsah vysypat do nápoje
 

Obsahuje všechny složky Innonotus obliquus v přirozené koncentraci a složení. Po sklizni jsou houby šetrně vysušeny (při teplotě pod 35 ° C) a poté rozemlety na ultrajemnou velikost. Tato technika je také známá jako „shellbroken process“. To znamená, že buněčné stěny jsou rozbity. To je nutné, protože houby mají velmi tvrdé buněčné stěny skládající se z chitinu, který lidské tělo nedokáže zpracovat. Proto je tento speciální proces zpracování důležitý, aby tělo mohlo absorbovat veškerý žádoucí obsah houby. Pokud použijete houbový prášek, získáte celé spektrum Inonotus obliquus.

Účinky dle TCM:
infekční onemocnění (včetně SARS-CoV-2), játra, hepatitidy, trávicí systém, střevní problémy, "skryté patogeny", prevence nádorů, podpora kardiovaskulárního systému, gastritida, protizánětlivý účinek, adaptogen, antioxidant, paměť, myšlení, koncentrace, analgetikum
Zlepšuje trávení a čistí/ochraňuje pokožku. 
Čaga je bohatá na antioxidanty a podporuje imunitní funkce, zdraví jater, mozku a prodlužuje dlouhověkost.

Historické léčebné využití čagy

Čaga neboli Inonotus obliquus, která je běžně označována jako houba, je ve skutečnosti velmi ceněný sklerotium neboli dřevokazná houba, která roste v chladnějších oblastech severní polokoule na břízách. Zdá se, že první léčebné využití pochází z Ruska z doby kolem 16. století, kdy se používal jako čaj k léčbě žaludečních potíží*. Po roce 1966 se o čagě začalo více mluvit poté, co se o jejích léčivých schopnostech psalo v knize Alexandra Solženicyna Rakovinové oddělení. Vzhledem k tomu, že Chaga roste především na břízách a velká část samotného sklerocia je vlastně dřevní vlákno, nikoli mycelium, mnoho léčivých látek z břízy, jako je betulin a kyselina betulinová, končí ve sklerocinu. Vnější černá vrstva na háďátku obsahuje vysoké množství melaninu, který může být prospěšný pro naši pokožku.

Produkt vznikl ve spolupráci s těmito partnery:

Bild6.jpe 

Mikrobiologickým ústavem
Univerzity v Innsbrucku, Rakousko
Kontakt: Univ.-Prof. Dr. Ursula Peintner

Farmaceutickým ústavem / Farmakognonosií
a Centrem pro molekulární biologie Innsbruck,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: A. Univ.-Prof. Dr. Judith M. Rollinger

botanickým institutem tje,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: Mag. Cäcilia Lechner Pagitz

logo_mrca

MRCA Mushroom Research Center Austria GmbH

ADSI_logo

Austrian Drug Screening Institute GmbH

 header_top_logo_uniwien

Cell Imaging and Ultrastructure Research University ve Vídni, Rakousko Kontakt: Ao Univ. Prof. Dr. Irene Lichtscheidl

CE_cemit_UT_4C_klein

Cemit Center of Excellence in Medicine a IT GmbH

Upozornění 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Při těhotenství, kojení, užívání léků se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete přípravek používat. Podávání dětem do 3 let doporučujeme konzultovat s lékařem.

Evropská legislativa nám bohužel zakazuje uvádět na našem webu informace o léčivých účincích produktů z vitálních hub. 

Informace o účincích vitálních hub včetně provedených lékařských studií jsou volně přístupné na internetu. Použijte internetové vyhledavače a nebo se mrkněte na náš facebook, kde se Vám snažíme tyto produkty více přiblížit. :o) 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Tyroler Glückspilze® vyrábí hodnotné houbové produkty pro potravinářství, lékařství a zemědělství. Sortiment společnosti Tyroler Glückspilze® zahrnuje vitální houby v bio kvalitě jako potravinové doplňky, bio jedlé houby, mykorhiza hnojiva pro rostliny, ale také houbový podhoubí ("semena" hub), substráty, houbové kultury a vše pro pěstování hub pro komerční pěstitele i domácí zahrádky. Výroba probíhá v nejlepší bio kvalitě v čisté kultuře v Tyrolsku, používají pouze suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství, převážně od regionálních dodavatelů.

Tyroler Glückspilze® je jediným dodavatelem, který nabízí tak široký sortiment jedlých a vitálních hub, mykorhiz a houbových výtrusů v nejlepší bio kvalitě a z Rakouska - rozmanitost a kvalita produktů je v Evropě jedinečná.

Výrobce o sobě říká:

Naše vize: obohatit naši každodenní výživu o širokou škálu ekologicky pěstovaných vitálních a gurmánských hub, oživit krásné aromatické recepty z babiččiny kuchyně s použitím znovuobjevených a nově objevených druhů hub.
A pro dosažení těchto cílů založit nejmodernější profesionální pěstování hub jako nový zemědělský obor v Rakousku, resp. v Evropě.
Základem pro to je náš základní výzkum v laboratořích MRCA; pro naše průkopnické kultivační a průzkumné práce jsme se stali uznávanými partnery Leopold-Franzensovy univerzity v rakouském Innsbrucku v Tyrolsku a náš výzkum se stal společným předmětem studia mikrobiologie, farmakologie a botaniky.

Od roku 1997 jsme zkoumali a shromažďovali poznatky z univerzit a školek, podnikali vzdělávací cesty a prováděli studie v zahraničí, takže dnes máme k dispozici pozoruhodnou a rozsáhlou sbírku myceliových kultur. Díky této historii a na základě našich více než patnáctiletých zkušeností a partnerství s houbovým organismem se nám podařilo vybudovat Mushroom Research Center Austria jako respektovanou instituci v oboru a zároveň největšího poskytovatele potřeb pro pěstování hub ve střední Evropě.

Pod touto novou značkou Tyroler Glückspilze® provozujeme od roku 2012 prostřednictvím našeho centra MPC Mushroom Production Center LCC výrobu a prodej čerstvých bio jedlých a vitálních hub pro potravinářský trh, bio léčivých a vitálních hub pro trh s doplňky stravy, sušených hub a mycelia v komerčním měřítku nebo pro vaši zahradu a celý sortiment nabízíme ex works a prostřednictvím našeho internetového obchodu http://gluckspilze.com.