Doprava zdarma od 1000.-Kč, Sleva 10% od 5000.-Kč

Choroš oříš - polyporus umbellatus 120 kapslí

100% bio - organic 120 kapslí
Choroš oříš BIO 120 kapslí

overeno_zakazniky 

Vysoce kvalitní alternativa běžně dostupných produktů

 

Biko-Biosiegel_AT

Certifikovaný organický doplněk stravy v BIO kvalitě vyroben v Rakousku

 

logo_mrca

 Přísné testy na přítomnost těžkých kovů, radioaktivity, DNA

bio_vegan_organic

BIO, Bez laktózy, bez lepku, vegan, organic

 

10% SLEVA při nákupu nad 5000.-Kč nebo 190€ 

 

Doprava zdarma od 1000.-Kč nebo 40€
820 Kč
Skladem (3 ks)

BIO Práškové kapsle z Zhu ling 120 kapslí.

Obsahuje všechny složky Polyporus umbellatus v přirozené koncentraci a složení. Po sklizni jsou houby šetrně vysušeny (při teplotě pod 35 ° C) a poté rozemlety na ultrajemnou velikost. Tato technika je také známá jako „shellbroken process“. To znamená, že buněčné stěny jsou rozbity. To je nutné, protože houby mají velmi tvrdé buněčné stěny skládající se z chitinu, který lidské tělo nedokáže zpracovat. Proto je tento speciální proces zpracování důležitý, aby tělo mohlo absorbovat veškerý žádoucí obsah houby. Pokud použijete houbový prášek, získáte celé spektrum Polyporus umbellatus.

  • Diuretický efekt, močové kameny
  • Brání rozvoji nesprávného dělení buněk močového měchýře, karcinom plic
  • Antibiotický efekt (Staphylococcus aureus a E.coli)
  • podporuje močení
  • podporuje růst vlasů
  • odstraňuje otoky
  • odvádí vlhkost

 

OBSAH KAPSLE: 

300 mg prášku z organických hub, 95 mg tobolky z rostlinné celulózy

Užívejte 2krát denně 2 nerozkousané kapsle zapít vodou. (ideálně 30 min. před jídlem)

Kapsle lze otevřít a její obsah vysypat do nápoje.

Když se k chemoterapii přidává polysacharidový extrakt z Polyporus umbellatus , byly hlášeny lepší terapeutické výsledky a lepší kvalita života u mnoha pacientů s rakovinou plic, krve, nosu a hrtanu. Studie in vivo také potvrzují široký účinek Polyporus na imunitní systém a aktivaci fagocytů, jakož i zvýšenou produkci protilátek. Bylo zjištěno, že triterpeny, ergosterol a D-mannitol z Polyporus umbellatus mají diuretický účinek.O houbě:


Rozšíření a přirozené prostředí:
Polyporus umbellatus roste na půdách bohatých na vápník, z mrtvých kořenů, kmenů nebo pařezů. Zvláště na bříze, javoru, vrbě, smrku a buku. Rozšířené v Severní Americe, Asii, na Kavkaze, na západní a východní Sibiři, v Pákistánu a ve střední a východní Evropě.


Použití : Jedlá
houba, léčivá houba

Polyporus umbellatus tvoří všívaná plodnice skládající se z mnoha stopkovaných, kulatých jednoduchých klobouků. Ty mohou dosáhnout průměru 20 až 40, někdy 50 cm a vážit několik kilogramů. Jednotlivé stonky se spojují do společné stonky. Vyplývá to z černohnědého sklerotia, které se nachází těsně pod povrchem Země.
Jednotlivé klobouky jsou zbarveny bledě žlutě až šedohnědě a jsou široké 1 až 4 cm. Mají vláknitý povrch a jsou uprostřed obvykle prohloubeny. Okraj je zvlněný a ohnutý a relativně tenký. Na spodní straně klobouků je bělavá vrstva pórů, která může stékat po stonku. Póry jsou zaoblené a trubice dlouhé jeden až dva centimetry. Buničina je také bělavá, vláknitá a křehká. V mladém věku příjemně voní jako mouka, ale ve stáří nepříjemně voní.

Polyporus umbellatus žije jako parazit nebo saprobiont na dně živých nebo mrtvých stromů nebo pařezů nebo v jejich blízkosti. Plodnice se vyskytují jednotlivě nebo společensky až se šesti vzorky. I po kácení hostitelských stromů by houba měla být schopna přežít na zbývajících pařezech (například v následném smrkovém porostu) až 30 let.
Jako primární aktivní složky působí řada polysacharidů.

Produkt vznikl ve spolupráci s těmito partnery:

Bild6.jpe 

Mikrobiologickým ústavem
Univerzity v Innsbrucku, Rakousko
Kontakt: Univ.-Prof. Dr. Ursula Peintner

Farmaceutickým ústavem / Farmakognonosií
a Centrem pro molekulární biologie Innsbruck,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: A. Univ.-Prof. Dr. Judith M. Rollinger

botanickým institutem tje,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: Mag. Cäcilia Lechner Pagitz

logo_mrca

MRCA Mushroom Research Center Austria GmbH

ADSI_logo

Austrian Drug Screening Institute GmbH

 header_top_logo_uniwien

Cell Imaging and Ultrastructure Research University ve Vídni, Rakousko Kontakt: Ao Univ. Prof. Dr. Irene Lichtscheidl

CE_cemit_UT_4C_klein

Cemit Center of Excellence in Medicine a IT GmbH

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Při těhotenství, kojení, užívání léků se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete přípravek používat. Podávání dětem do 3 let doporučujeme konzultovat s lékařem.

Evropská legislativa nám bohužel zakazuje uvádět na našem webu informace o léčivých účincích produktů z vitálních hub. 

Informace o účincích vitálních hub včetně provedených lékařských studií jsou volně přístupné na internetu. Použijte internetové vyhledavače a nebo se mrkněte na náš facebook, kde se Vám snažíme tyto produkty více přiblížit. :o) 

 

Kód Kód: 49
Jméno značky: Tyroler Glückspilze®
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.35 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 30.5.2022
S produktem jsem velmi spokojená, opravdu funguje močopudně, otoky rukou a nohou zmizely, navíc se mi velmi zlepšily problémy s vyprazdňováním. Děkuji.
5
H Avatar autora | 6.6.2021
Užívám s outkovkou proti kvasinkám. Funguje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Tyroler Glückspilze® vyrábí hodnotné houbové produkty pro potravinářství, lékařství a zemědělství. Sortiment společnosti Tyroler Glückspilze® zahrnuje vitální houby v bio kvalitě jako potravinové doplňky, bio jedlé houby, mykorhiza hnojiva pro rostliny, ale také houbový podhoubí ("semena" hub), substráty, houbové kultury a vše pro pěstování hub pro komerční pěstitele i domácí zahrádky. Výroba probíhá v nejlepší bio kvalitě v čisté kultuře v Tyrolsku, používají pouze suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství, převážně od regionálních dodavatelů.

Tyroler Glückspilze® je jediným dodavatelem, který nabízí tak široký sortiment jedlých a vitálních hub, mykorhiz a houbových výtrusů v nejlepší bio kvalitě a z Rakouska - rozmanitost a kvalita produktů je v Evropě jedinečná.

Výrobce o sobě říká:

Naše vize: obohatit naši každodenní výživu o širokou škálu ekologicky pěstovaných vitálních a gurmánských hub, oživit krásné aromatické recepty z babiččiny kuchyně s použitím znovuobjevených a nově objevených druhů hub.
A pro dosažení těchto cílů založit nejmodernější profesionální pěstování hub jako nový zemědělský obor v Rakousku, resp. v Evropě.
Základem pro to je náš základní výzkum v laboratořích MRCA; pro naše průkopnické kultivační a průzkumné práce jsme se stali uznávanými partnery Leopold-Franzensovy univerzity v rakouském Innsbrucku v Tyrolsku a náš výzkum se stal společným předmětem studia mikrobiologie, farmakologie a botaniky.

Od roku 1997 jsme zkoumali a shromažďovali poznatky z univerzit a školek, podnikali vzdělávací cesty a prováděli studie v zahraničí, takže dnes máme k dispozici pozoruhodnou a rozsáhlou sbírku myceliových kultur. Díky této historii a na základě našich více než patnáctiletých zkušeností a partnerství s houbovým organismem se nám podařilo vybudovat Mushroom Research Center Austria jako respektovanou instituci v oboru a zároveň největšího poskytovatele potřeb pro pěstování hub ve střední Evropě.

Pod touto novou značkou Tyroler Glückspilze® provozujeme od roku 2012 prostřednictvím našeho centra MPC Mushroom Production Center LCC výrobu a prodej čerstvých bio jedlých a vitálních hub pro potravinářský trh, bio léčivých a vitálních hub pro trh s doplňky stravy, sušených hub a mycelia v komerčním měřítku nebo pro vaši zahradu a celý sortiment nabízíme ex works a prostřednictvím našeho internetového obchodu http://gluckspilze.com.