Proč my?

 • Veškeré produkty jsou v BIO kvalitě a jsou certifikovány Rakouským úřadem pro BIO potraviny.
 • Produkty jsou vyráběny pouze ze zdravé části hub a podhoubí.
 • Nabízíme pouze CERTIFIKOVANÉ, tělu prospěšné a organismu neškodné suplementy!
 • BIO produkty jsou certifikovány kontrolní organizací CZ-BIO-004 (každý rok aktualizace certifikace)
 • Produkty neobsahují žádné náhražky ani toxické látky!
 • jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních surovin, obsahují optimální "přirozené" množství Polysacharidů - cca 30% - 40% u Extraktů + dalších významných látek, které houby obsahují.
 • produkty jsou vyráběny v Rakousku ve velmi přísných podmínkách - kladen obrovský důraz na kvalitu a čistotu.
 • Veškeré zpracovávané houby jsou mladé, neobsahují žádné množství toxických nebo jinak škodlivých látek.
 • Výrobce sám pěstuje organické podhoubí "mycelium" pro růst zpracovávaných hub, ve velmi přísných a uzavřených podmínkách.
 • Výrobce založil MRCA - Mushroom Research Center Austria - velmi respektovaná instituce v oblasti medicinálních hub v celé Evropě.
 • ke každé objednávce od nás dostanete dárek :o)

Nabízíme produkty Rakouské společnosti Tyroler Glückspilze® Mushroom Production Center GmbH., která kromě jiného založila instituci Mushroom Research Center Austria - MRCA, kde vysoce kvalifikovaní specialisté používají nejnovější technologie pěstování (kultivace) a zpracování hub. 

OBJASNĚNÍ FAKTŮ O SUPLEMENTECH Z HOUBICKY.EU:

Výrobce našich suplementů pracuje s extrakty (výtažky) pouze ze zdravých částí hub, které se nazývají "fruit" - primordium. Tato část houby totiž obsahuje o mnoho vyšší množství významných látek než "mycelium" - podhoubí. S výtažky se pracuje hlavně z důvodu zvýšení koncentrace významných látek v dávkách přípravku. V zásadě jde o to, že se speciálním způsobem horkou vodou tzv. "vyluhuje" ze zdravé části houby veškerá tekutina obsahující velké množství významných látek a zbývající "biomasa", která již není bohatá na významné látky se dále nezpracovává. Díky tomuto postupu z houby zůstane pouze vysoce koncentrovaná tekutina, která se dále zpracuje na prášek, kterým se plní kapsle. Jedna kapsle pak tedy obsahuje významné látky z velkého množství zpracovaných hub.

...U KONKURENCE SE BOHUŽEL MŮŽETE SETKAT S TÍM, ŽE:

mnoho přípravků vyskytujících se na trhu je vyráběno jak z primordia tak například právě jen z tzv. mycelia čili podhoubí. Kromě toho, že podhoubí obsahuje velice malé množství významných látek je také velice rychle vypěstovatelné při velmi nízkých nákladech na pěstování. Dále se můžete setkat s přípravky, kde se výchozí suroviny při zpracování pouze rozemelou a smíchají s pojivem aby tableta držela pohromadě. Výrobci těchto přípravků tedy nepracují s extrakty (výtažky) a neplní kapsle. Tyto metody mají za následek vznik přípravku, jehož dávka (tableta) obsahuje celé rozemleté houby smíchané s pojivem. Jedna dávka pak tedy obsahuje kromě pojiva pouze velmi malé množství rozemletých hub a tím pádem i malé množství významných látek.

jtlshoplogo  

 

ZPĚT