Poradna

Proč bych měl(a) nakoupit u vás?

Důvody si pozorně přečtěte v sekci PROČ MY?

Jaké deklarujete množství významných látek ve vašich produktech?

Přípravky obsahují optimální "přirozené" množství Polysacharidů (Glukanů) - cca 30 - 40% u Extraktů + dalších významných léčivých látek, které medicinální houby obsahují.

Co si mám vybrat? Prášek nebo Extrakt?

Prášek nebo práškové kapsle je vhodné úžívat jako prevenci. Extrakty se používají pro terapii (léčbu konkrétního problému).

Co je to PRÁŠEK a EXTRAKT?

EXTRAKT je speciální metoda "šetrného vyluhování horkou vodou" významných látek z houby. Při Extrakci se z hub vyluhuje až 25 krát vyšší množství významných látek a přípravku se tím výrazně zvyšují účinky. Buněčná stěna houby "která obsahuje významné látky" je složena i z CHITINU, který není člověk schopen strávit. Proto organizmus přirozeně nevstřebá významné látky a vyloučí je. Extrakcí se tomuto jevu zabrání a z houby se vyluhuje větší množství pro člověka vstřebatelných významných látek.

PRÁŠEK je vyroben pomocí mechanického broušení a frézování plodnice houby. Při tomto postupu se zachovají další látky, které hlavní surovina obsahuje. Obsah polysacharidů je přirozeně nižší než u extraktů ale zachovají se kromě polysacharidů "Glukanů" i aminokyseliny, provitamíny, minerály, enzymy a další látky, které se při extrakci mohou zničit. 

Nerad polykám prášky nebo kapsle, jde suplementy podávat jiným způsobem?

Ano, lze. Kapsle lze jednoduchým způsobem otevřít a obsah kapsle zkonzumovat přijatelnějším způsobem :o) třeba obsah vysypat na lžičku se sirupem a polknout.

Mají suplementy nějaké vedlejší účinky?

Nejsou známy nežádoucí účinky suplementů z medicinálních hub.

Neovlivňují suplementy z medicinálních hub účinnost chemoterapie a radioterapie (ozařování)?

Ne, suplementy neovlivňují léčebné účinky chemoterapie a radioterapie, můžou však snižovat jejich doprovodné nežádoucí účinky (např. zvracení, průjem, nechutenství, únava).

Mohou se suplementy užívat i v jiných případech, než je onkologické onemocnění?

Ano, suplementy doporučujeme při onemocněních doprovázených oslabeným imunitním systémem a také jako prevenci nádorových onemocnění (především u osob s genetickou zátěží), kdy optimalizuje schopnosti organismu účastnit se obranných reakcí.

Jak dlouho mohu suplementy užívat?

suplementy můžete užívat libovolně dlouhou dobu. Nevyvolávají rezistenci organizmu na účinné látky a nejsou návykové.

Jak a kdy mám suplementy užívat?

Nejlépe 30 minut před jídlem kvůli rychlejšímu vstřebání účinných látek. Při vyšším dávkování doporučujeme dávky rozdělit na ráno a večer aby byl obsah účinných látek v těle stabilní.

Obsahují vaše suplementy nějaké chemické látky?

Ne, neobsahují žádné chemické látky (konzervanty, barviva atd.). Suplementy jsou 100% přírodní (organické).

Mohou suplementy užívat alergici?

Ano, suplementy neobsahují žádné nebezpečné alergeny. V případě jakékoliv alergie se dokonce doporučuje užívat suplementy z vybraných druhů hub (viz. detailní popisy suplementů).

Mohou suplementy užívat lidé, kteří trpí celiakií?

Ano, suplementy neobsahují žádné množství lepku. Suplementy doporučujeme užívat i v případě pokud trpíte celiakií.

V současné době užívám léky. Mohu stále používat suplementy z hub?

Nejsou známé nežádoucí interakce suplementů s léky.

Mohou suplementy užívat děti?

Ano, konkrétní informace o dávkách naleznete na obalu jednotlivých suplementů.

Je bezpečné pro těhotné ženy užívat přípravek suplementy?

V průběhu těhotenství se dokonce doporučuje užívat vybrané suplementy (viz. detailni popis produktů). Zejména z důvodu ochrany matky a dítěte proti virům a infekcím.

Mohu užívat suplementy, když jsem nachlazený nebo jinak nemocný?

V případě nachlazení a chřipky má člověk silně oslabenou imunitu, je tedy doporučeno užívat dvojnásobné dávky než v případě profylaxe. Pozorně přečtěte informace o dávkovaní na obalech jednotlivých suplementů.

POKUD MÁTE JAKÉKOLIV DOTAZY, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU NEBO V SEKCI "NAPIŠTE NÁM", V KRAJNÍCH PŘÍPADECH NÁM MŮŽETE ZATELEFONOVAT NA TEL.: 775 724 124

jtlshoplogo  

ZPĚT